زندگی به سبک ما

امروز یه نرمش جدید رو هم به حرکات ورزشیم اضافه کردم البته در ابتدا با تعداد کم کار میکنم  و به مرور زمان زیادش میکنم فکر کنم در ابتدا  ٣ تا ست ٣٠ تایی بزنم خوب باشه. تو سبزیهام تربچه ها اوضاع خوبی دارن ولی هنوز خبری از ریحون و جعفری نیست.

٣ تا از کاکتوس ها دارن صاحب بچه میشن یعنی بچه ٢ تاشون که دیگه به دنیا اومده  و اون یکی هم در شرف تولد هستش هر روز نگاه میکنم ببینم چقدر رشد میکنن زبان  البته ٢ تا از اون کوچیکترها دارن خشک میشن از این موضوع خیلی ناراحتم همش به خودم میگفتم نه یه کم بی حالن ولی نمی میرن ولی امروز صبح مطمئن شدم غیر از اون یکی که کاملاً مرده ٢ تای دیگه هم رفتنی هستنناراحت.

 این کاکتوسها رو خواهرم به من داده و گفتش این دفعه یک  سری  از مدل های دیگش هم برام میخره

کارهای امروزم همه باید تا عصری تموم شه و عصر هم میرم پیاده روی. تصمیم گرفتم برم حجامت کنم البته هنوز دو دلم ولی به احتمال زیاد میرم.

این هفته هم کلاس های همسرم کنسل شده و آخر هفته دیگه تنها نیستم و همسرم هم از فرصت استفاده کرده و امروز عصر بعد از  تموم شدن کارش میره استخرلبخند

دیشب داشتم خواب میدم که برای شروع به کارم در محل مورد نظر باهام تماس گرفتن که باید از فردا برم سر کار یادمه توی خواب اینقدر خوشحال بودم که به صحبت های اون خانوم اصلاً گوش نمی دادم و فقط توی خواب داشتم از خدا تشکر میکردم praying

غیر از کارهای هر روزه  امروز باید به اوضاع ناخن هام هم برسم  و سرویس بهداشتی رو هم بشورم، زبان هم عقب هستم و با توجه به اینکه همسرم آخر هفته رو خونه هستش نمی تونم خیلی روی این دو روز حساب کنم.

پ.ن : قبلاً وقتی شاغل بودم چهارشنبه ها رو خییییلی دوست داشتم از سر کار که میومدم کارهایی رو که دوست داشتم انجام میدادم، با خیال راحت و بدون استرس از اینکه شب دیر بخوابم و صبح دیر پاشمو و ... همسرم هم می رفت یه استخر  طولانی مدت و حسابی بهش خوش میگذشت و خستگی طول هفته رو از تن بدر می کرد ، در کل آرامش خیلی خوبی رو به خاطر تعطیلی آخر هفته داشتم .

این چند وقت با اینکه دیگه سر کار نمی رم، ولی وضعیت شوهرم طوریه که باید پنجشنبه و جمعه رو کلاس بره و تهران نیست به خاطر همین چهار شنبه ها عصر زودتر میاد و کارهاشو راست و ریس میکنه و من همش استرس رفتنش رو دارم ولی امروز دوباره مثل چهارشنبه های پارسال شده بیرون و استخر و... در نهایت آرامش لبخند.

نوشته شده در ۱۳۸٩/٢/٢٢ساعت ۱٠:۱۳ ‎ق.ظ توسط myself نظرات ()


Design By : Pichak