زندگی به سبک ما

امروز رو به طور کامل تو خونه میمونم البته شاید عصر برم آرایشگاه تو خونه کارهام خیلی زیاده (‌چون دیروز رو کامل بیرون بودم) و این بستگی به پیشرفت کارهام داره دیروز اون کار مهمی رو که میگفتم انجام دادم و از نتیجش هم خیییلی راضیم لبخند

 الان میخوام خونه رو مرتب کنم، ورزش کنم و البته همزمان با همه اینها آشپزی و بعد هم اپیلاسیون اگه همه اینها خوب یش بره آرایشگاه هم میرمچشمک

معمولاً تز من اینه که آدم خودش باید از نتیجه کار و رفتارش راضی باشه و نگاه به شعور و عملکرد دیگران نداشته باشه و اونچه رو که فکر میکنه واقعآ درسته انجام بده.

همیشه تو این مورد با خواهرم اختلاف نظر داشتم اون میگه من برای آدم باشعور که خوبی رو بفهمه هر کاری رو که بتونم انجام میدم ولی برای آدم ببخشید بی شعور یا بی ملاحظه و کم اهمیت اگه یکی دو بار یه کاری انجام دادم و حالیش نشد (صد البته میشه ) به روی خودش نیاورد دیگه محاله کاری کنم.

دیروز روزی بود که من تا حد زیادی متقاعد شدم که باید با هر کس مثل خودش رفتار کرد!!! شاید این مصداق عبارت از هر دست بدی از همون دست میگیری باشه!!!

مسئله غم انگیز تر رتبه کنکورم بود که( البته با کم کاری های من توقع بیشتری از خودم نداشتم) میتونه قبولی من رو در یک دانشگاه تو شهرستان و اونهم از نوع شبانه تأمین کنه!!!!!!!!!

ولی قول میدم، قول قول که سال دیگه این موقع بیام از رتبه خیلی خوب و پیش بینی پذیرشم توی دانشگاه مورد علاقم خبر بدم.

 تا به حال نشده که من تلاش کنم و نتونم به نتیجه برسم کلا موفقیت در  همه چیز رو وابسته به میزان تلاش میدونم.

 ذره ای به شانس و این چیزها اعتقاد ندارم و میدونم که میتونم لبخند

پینوشت١: فکر میکنم سرما خوردم ناراحت گلوم درد نمی کنه چون الان دارم به خاطر دندونم آنتی بیوتیک استفاده می کنم و در واقع شده یه تیر و دو نشون.

 ولی دیشب خیلی آبریزش بینی داشتم امروز هم سرم سنگینه و با اینکه دیشب خوب خوابیدم چشام رو همه و دوست دارم بخوابم کارهمم مونده ناراحت تازه رضا می گفت صداتم گرفته

نوشته شده در ۱۳۸٩/۳/٢ساعت ۱٠:٥٧ ‎ق.ظ توسط myself نظرات ()


Design By : Pichak