زندگی به سبک ما

وقتی که تو سعی خودتو میکنی که مناسبترین برخورد یا ایده آل ترین حالت رو برای طرف مقابلت داشته باشی در حالیکه در مورد چیزی صحبت میکنی  که کاملا منطقیه ولی پاسخ روشنی دریافت نمی کنی، یا حداقل اون چیزی رو که  انتظارشو داری نمی شنوی پس باید از دو راه حل زیر یکی رو انتخاب کنی:

 بی تفاوت از کنارش رد شی ، فکرت رو هم مشغول نکنی ، به اون مساله اهمیت ندی ، و از همه مهمتر اینکه دیگه از اون شخص انتظار نداشته باشی که در موارد مشابه بتونه بهت پاسخ روشنی بده و در نتیجه اینکه  از سوال پرسیدن تو این زمینه ها برای همیشه بگذری !!!!!!!! و مطمئن باشی که به هیچ جای دنیا هم بر نمی خوره.

و راه حل دوم اینه که حالت واقعی خودت رو  در برابر رفتار شخص مورد نظر منعکس کنی که نتیجه حاصل در این راه حل اینه که (با توجه به شناختی که از خودت داری) داغون میشی  یا حالا به صورت خفیف تر چند روزت رو خراب میکنی  و همه برنامه هات بهم میریزه نه؟ اینو دیگه مطمئنم .

در حالیکه با توجه به تجربه هایی که داری، میدونی  زندگی ارزش ناراحتی و حزن و اندوه رو نداره پس همون راه اول رو انتخاب کن و به این ندای درونی که در نتیجه کلی تفکر از دیشب تا به حال بدست  اومده،  گوش بده فرشته. اوکی گوش میکنم لبخند 

حالا دیگه با وضعیت آشفته ذهنم کنار اومدم و دیگه بهش فکر نمی کنم و حتی اگه اون فرد هم بخواد در مورد اون موضوع حرفی بزنه اصلا پایه صحبت نخواهم بود چشمک

مهمون دیشبمون هم نیومد البته نه اینکه بد قولی کنه حوالی ظهر خبر نیومدنش رو داد.

امروز میخواستم برم بیرون تا صندل بخرم، از نوع مجلسیش ولی حسش نیست احتمالا میمونه برای هفته آینده.

نوشته شده در ۱۳۸٩/۳/۱٩ساعت ٩:٠٦ ‎ق.ظ توسط myself نظرات ()


Design By : Pichak