زندگی به سبک ما

این چند روز یعنی از یکشنبه تا سه شنبه ننوشتم دلیلش هم دندون دردی بود که هر چند لحظه ای بود ولی بیچاره کننده بود  البته دلیلش رو پیدا کردم و اونهم تحرک و کار زیاد من در جابجا کردن گلدون و این چیزها بود تا اینکه با همسرم رفتم دندون پزشکی و برای ترمیم وقت گرفتم الان هم خوبم این هفته هم خداروشکر من و همسرم روزهای خوبی رو با هم داشتیم ولی باز چهارشنبه شد و باید اون بره و این هم شده یه دغدغه جدید برای من و این دو روز اصلاً حس خیلی بدی پیدا میکنم قبلاً عاشق چهارشنبه ها بودم، به خاطر تعطیلات بعدش ولی الان اصلا خوشم نمی یاد ولی چاره ای نیست باید تحمل کنیم.

دوست دارم یک نوع موسیقی رو آموزش ببینم و ترجیحاً پیانو البته این در حد علاقه هستش و من نمی دونم که استعداد این کار رو هم دارم یا نه البته با همسرم که صحبت کردم چندان تمایلی نشون نداد ولی نمی دونم باز هم بهش فکر کنم یا نه

برای شام هم می خوام خوراک گوشت و بادمجون بپزم. هنوز زبان هم نخوندم که باید تا عصر انجام بشه و لباس همسرم رو هم اتو کنم. آهاااان یه چیز دیکه اینکه میخوام خط چشم دائمی بکشم در واقع تتو کنم که البته به شرطی این کار رو انجام میدم که به یکی از اون قولهایی که به خودم دادم عمل کنم.

 

نوشته شده در ۱۳۸٩/٢/۱٥ساعت ۱:٢۱ ‎ب.ظ توسط myself نظرات ()


Design By : Pichak