روزهای آخر سال

این روزها نسبتا شلوغ ولی شیرین هستند. کلاً حال و هوای آخر سال عالیههههههه من که حتی ترافیکش رو هم دوست دارم صد البته که چون خریدی ندارم استرس و بدو بدو هم نداشته و کاملا به صورت تفریحی به همه چیز نگاه میکنم.

 

حدود یک ماهی میشه که دیدم به زندگی و هزینه ها تغییر کرده البته نسبت به 90 درصد هموطنان عزیزم خودم قبلا هم در این امر مدیریت هزینه ها بسیار متبحر بودم ولی الان دیگه کاملا اصولی این امر شده لایف استایل زندگیم و از این بابت خوشحالم. این دید من باعث شدش که من امسال بخوام راحت تر و سبک تر به فکر سفر باشم.

 

مثلا چیکار کردم؟ فکر میکردم به یه چمدون گوگولی قرمز خوشگل دیگه هم نیاز دارم و کلییییی هم برای خودم منطق آوردم که بله این یه دونه چمدون مال چند روزه نه دو هفته!!!!! ولی با کمی اندیشیدن!!!!!!!! از فکر خریدش اومدم بیرون و در نتیجه حداقل 500 تومن به نفعم شد. از طرفی من کلیییییی لباس نپوشیده دارم که تصمیم گرفتم همونا رو با هم ست کنم و ازشون استفاده بشه این از این.البته این و به عنوان نمونه گفتم وگرنه که از این موارد و پول دور ریختن ها بسیاررررر زیاد هستن.

 

به احتمال خیلیییییییی زیاد برای سال تحویل تهران نباشیم و به همین خاطر برای هفت سین هم برنامه ای ندارم و کلا خیلیییییییی شیک و سرخوشانه روزهایی رو که مردم دارن خودشونو میکشن پشت سر میذارم.

 

فقط یه چند تا کرم و لوازم بهداشتی آرایشی نیاز دارم که باید تهیه بشن و دیگه اینکه دیروز روم سیاه در راستای تفریحی بیرون رفتن و خرید یه پیراهن برای دوستون که از مشکی درش بیاریم!!!! عاشق یه انگشتر شدم و دیگه دل بدو من بدوووووو.

 

باشد که رستگار شویم و در روزهای آخر سال بر دستان فاخرمان بدرخشدزبان

 

/ 3 نظر / 14 بازدید
مونوبلاگ

قوي ترين سيستم وبلاگدهي رايگان ايراني راه اندازي شد!! با ساخت وبلاگ در سيستم مونوبلاگ به صورت رايگان در صفحه اول گوگل قرار خواهيد گرفت و بازديد فوق العاده بالايي خواهيد داشت.... همين حالا به جمع مونوبلاگي ها بپيونديد براي ثبت وبلاگ به آدرس زير مراجعه کنيد www.monoblog.ir

حورا

کلی خندیدم به جملاتی که در مورد انگشتر و دل نوشته بودی... پیشاپیش سال نو را تبریک میگم... سفر خوش بگذره. امیدوارم مدیریت مالی ات روز به روز بهتر بشه و بتونی تصمیمات خوبی بگیری...

الهام

امیدوارم تطعیلات خوش بگذره..... من با دیدن خونه یه سری از نزدیکان! از هون اوایل ازدواج به این نتیجه رسیدم که تا وقتی داشتن چیزی خیلی ضروری نیست و میشه با داشته ها جایگزینش کرد بیخود خونه را شلوغ نکنم و اگر نمیشه و داشتنش لازمه براش هزینه کنم و بهترین کیفیت را بگیرم که دوباره چندوقت بعد نگم این دیگه خوب نیست و.... مثلا گوشی قبلبم را اخیرا بعد 7سال که دیگه واقعا هم از شکل افتاده بود هم یه سری مشکلات داشت عوض کردم و فکر نمیکنم حالا حالاها گوشی جدیدم را عوض کنم. یا برای مهدیس یه میز پیشنهاد دادن که بخریم. پلاستیکی بود. دیدم میز توالتم که چوبیه که کابری میز هم میتونه داشته باشه را جایگزین کردم. هم قدش مناسبه همه بیخود خونه را با پلاستیک پر نکردم. بعدها هم اشالله عمری باشه یه می تحریر بزرگ و حسابی براش میگیریم. من هم مثل تو کلی لباس دارم که تو طول سال گرفتم و جایی نپوشیدم. همه را ست کردم و گذاشتم چمدان. دیروز هم مال مهدیس را درست کردم. فردا هم روز ست کردن لباسهای مازیاره! کلا با رویه ای که پیش گرفتی موافقم...درمورد طلا هم اشکالی نداره. اون یه جور پس انداز هم هست. به خودت سخت نگیر بخصوص الان که طلا هم ارزان شده