دل ندارم ناراحتی دیگران رو ببینم

قرار شد که ما امشب خونه خودمون افطار کنیم و آخر شب راه بیفتیم چون رضا امروز تا 6 و 7 کار داره در نتیجه نمی تونیم عصر حرکت کنیم.

 

دیشب برقمون قطع شد و دست من موند تو پوست گردو و نتونستم کارامو بکنم البته که خیلی هم بدم نیومد با عذری کاملا موجه راحت گرفتم خوابیدم.

 

من معمولا تلوزیون نگاه نمی کنم هم از این سریا...ل های دپرس کنندش متنفرم هم از برنامه هایی مثل م......ا........ه......عس......ل و امثالهم که با اعصاب ملت بازی می کنن و عاشق اینن که با مشخص کردن سیر تا پیاز زندگی دیگران دل ملتو بسوزونن

 

حالا دیشب تصادفا تو کانال عوض کردن یه گزارش نشون می داد که آقای قال...........ی .......باف داشت به یه خونواده ای کمک می کرد وای خدا اوضاع زندگی اون آدما داغونننننننننن بود حالت خونه یه جوری بود که انگار رفتن زیر زمین.

 

براشون یخچال و کولر و اسباب بازی برده بودن برق هم نداشتن و قرار شد بیان براشون وصل کنن موقعی که داشتن گزارشگر و این آقا از خونه بیرون میومدن غصم گرفت که چه جوری باید یخچال رو ببرن تو اون سوراخ که مثل لونه موشه داشت گریم میگرفت عملا.

 

دو تا خانوم تو اون خونه بودن که یکیشون مسن تر بود و دیگری جوان و صاحب دو فرزند و من از یه طرف دلم سوخته بود حسابی و از طرف دیگه میگفتم چرا خانومه نمی ره کار کنه؟ چرا با این دو تا بچه خزیده تو این لونه و هیچ تکونی به خودش نمیده؟!!!!!!!!!!

 

خلاصه که کلییییییییی غمگین شدم در حالیکه کاری از دستم برنمیاد!!!!!!!!! نمی دونم شاید ایراد از منه که دل دیدن این جور چیزها رو ندارم و از هر چی غم و غصه این مدلیه فراریم!!!!!!!!!

 

 

/ 2 نظر / 13 بازدید
الهام

اولا نماز روزه هات وعیدت قبول...... تعطیلات حسابی خوش بگذره..... بعدش هم که من برعکس تو خودم را با این بدبختی ها حسابی گرفتار میکنم و بعدش هم کاری از دستم برنمیاد و فقط اعصاب خودم خرد میشه! نمیدونم چجوریه که وقتی میری سمت این تیپ افراد هرکاری میکنی انگار بدبختی ها و گرفتاریهاشون ته نداره! شاید هم مدیریت زندگیشون ضعیفه نمیدونم. ولی دیدم بارها افرادی بودن که گفتی بره سرکار درست میشه. رفته نشده. باز یه کمکی کردی نشده. باز.... معمولا هم بیماریهایی که بین افراد خانوادشون هست باعث گرفتاریهاشونه. خدا انشالله مشکل همه را یه جورایی حل... اگه نمیشه کم بکنه لااقل...

حورا

من هم ناراحت ميشم از ديدن ناراحتي ديگران. سعي ميكنم خيلي خودم را درگير مواردي كه كمكي از من بر نمياد نكنم چون واقعا حالم بد ميشه... عيدت مبارك. اميدوارم مسافرت حسسسسابي بهتون خوش گذشته باشه