بعدازظهر خوشگل و پرکار من

انشااله عصر باید بعد از سرکارم اجاق گاز و یخچال رو تمیز کنم یه چند تا شلغم داریم که بذارم بپزن بعد اپیلاسیون و شستشوی سرویس بهداشتی رو انجام بدم و بعد هم بشینم چای بخورم و فیلم ببینم تا رضا به سلامت برگرده

برنامه رنگ و مرتب کردن ابروهام رو هم دارم که نمی دونم امروز انجام بدم یا بذارم برای شنبه متفکر خوب طبیعتاً امروز مناسبتره چون تنهام و همه تایمم مال خودمه شنبه رو ترجیح میدم به کارهای دیگم برسم یکشنبه هم که دیر میرم خونه و دوشنبه هم دانشگاهم و سه شنبه هم که میریم سفر، فقط مشکل اینه که باید بعد از سرکار برم اونجا و منم حوله خودمو نیووردم و با حوله یک بار مصرف هم مشکل دارم!!!!!

 

پینوشت: تصمیم گرفتم حداقل 5 کیلو از وزنمو کم کنم و امروز هم اولین روز از شروع این تصمیمم بودش و تا حالا هم که از هر نظر عالییییییییییی بودم ولیییییییییییی الان شیرینی تر برامون آوردن و منم اعلام کردم که لطفا برای من نیارید چون  من به هیچ وجه نمی خورم ولییییییییی یه همکار دارم که از دو عدد شیرینی که براش گذاشته بودن تو بشقاب یکیشو به زورررررررررررر به خوردم داد به خدا به زورررررررررررررر................. یعنی هر چی میگم باباجان نمییییییییییی خورم اصلا انگار نه انگار که دارم باهاش حرف میزنم ............قبلا هم از این موارد پیش اومده بود ولی در کسری از ثانیه تا طرف حواسش نبود اون خوردنی ممنوعه رو نابودش میکردم ولی جدیدا وامیسته بالای سرم که لطفا بخور و چون سن و سالی هم  ازشون گذشته بنابراین در حق معده نازنینم ظلم میکنم و مراعات حال ایشونو می کنم!!!!!!!!!! نمی دونم از این به بعد تو این شرایط چی بگم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟خوبه بگم قند دارمممممممممم؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!

 

پینوشت 2: قرار بر این شد که بعد کار برای ابروهام برم آرایشگاه رنگ نه فعلا. بعد هم برم یه کم بچرخم و اگه چیزی چشمو گرفت برای خودم بخرم( از نوع لباس، کلیپس برای موهام، گوشواره استیل خوشگل یا دستبند خوشگل یا لباس ببخشید زی.ر یا یه همچین چیزهایی) و برای پدر شوهرم هم بی مناسبت یه کادویی بخرم که تصمیمم فعلا پلیوره که البته دلم برای پدر جون خودم هم می خواد بعد هم برای سالگرد ازدواج خواهرم هم که فرداست یه چیزی بخرم که البته اونو فکر نکنم امروز بتونم بخرم چون برای خریدش باید جای دیگه ای برم دیگه فعلا همین!!!!!!!!

 

/ 1 نظر / 15 بازدید
مستانه

وای عزیز دلم چه خوب کردی آپ کردی ، خوش بحالتون سه شنبه میرید سفر منم سفر میخوامممممممممممم[ناراحت]