پیش به سوی تعطیلات

به امید خدا رضا امشب تا آخر شب به سلامت بر می گرده تهران و ما فردا صبح راه میفتیم به شهر پدریمون.

 

پدرم رو بعد از سفر کربلا هنوز ندیدم، کلییییییی حرف با مامان و برادرهام به صورت مجزا و مشترک و همینطور با خواهرم دارم.

 

قراره بعد از کارم برم آرایشگاه، پالتوی خودم و شلوار رضا رو از خیاطی بگیرم، لباسی رو که دیشب خریدم تعویض کنم و در نهایت اگه فرصت بشه هم برم این عطر رو که خیلی به دلم ننشسته تعویض کنم و بعد هم خونه و بار سفر ببندم.

 

اینبار تصمیم گرفتم که سبک بار تر بریم و حتی چمدون کوچولومون هم برام زیاده چون ما فقط سه روز اونجا هستیم و دلم از اون ساکهای شیک و خوشگل می خواد که اون روز تو اون مغازه دیدم امیدوارم کائنات صدامو بشنوه و تو همین فاصله کوتاه برام پولشو برسونه.

 

امیدوارم تعطیلات خوبی پیش رو باشه و به همه خوش بگذره.

 

/ 5 نظر / 13 بازدید
مشاوره ازدواج

باسلام و احترام همانطور که مستحضر هستيد در جامعه کنوني به دليل عدم آشنايي کامل خانواده ها، نسبت به امر مهم ازدواج، متاسفانه آمار اختلاف خانوادگي و طلاق بطور چشمگيري افزايش يافته. دکتر کيهان نيا با سابقه بيشتر از 30 سال در زمينه مشاوره خانواده و ازدواج ، نويسنده 17 عنوان کتاب و همچنين کارشناس رسمي صدا و سيما با توجه به نياز جامعه برآن شده است تا کليه تجارب خود را از طريق دنياي آنلاين در اختيار خانواده ها قرار دهد تا در حد وظيفه اجتماعي و توانايي خود قدمي در جهت تعديل مشکلات خانوادگي بردارد. لذا از شما دوست گرامي خواهشمنديم با معرفي سايت دکتر کيهان نيا در وبلاگ پربازديد خود، ما را در انجام اين وظيفه اجتماعي همراهي نماييد آدرس سايت مشاوره ازدواج، مشاوره خانواده www.besooiekamal.com چنانچه برايتان مقدور هست سايت دکتر کيهان نيا را به لينک دوستان خود اضافه کنيد دستتان را به گرمي ميفشاريم. در صورتي که ما را لينک کرديد لطفا به ما اطلاع دهيد تا خدمات ويژه اي که براي شما در نظر گرفته ايم را تقديم کنيم. متشکر

الهام

خوش بگذره... من که اصلا حس تعطیلات ندارم این روزاااا[نگران]

حورا

رسیدن پدرتون به خیر... امیدوارم سفر بهتون خوش بگذره...چقدر خرید کردن لذت بخش است! [زبان]

سپید بانو

خوش به حال پدرتون رفتن کربلا زیارتشون قبول باشه ان شاءالله