آمادگی برای سفر

خوب ماه رمضون امسال هم داره تموم میشه و من خدای مهربون رو شاکرم که بهم توان داد تا بتونم روزه هامو بگیرم امیدوارم ازم قبول کنه.

 

ما برای تعطیلات عید فطر داریم میریم پیش خونواده هامون و من هنوز کارهامو نکردم فقط دیروز برای دختر جاری جان یه تاپ و ساپورت خریدم و همین طور برای سنجابمون هم دو تا لباس خوشگل . برای خودم یه مقدار وسیله میخواستم مثل ضد آفتاب و شامپو و ... که خریداری شد و برای مامان خودم و رضا هنوز چیزی نخریدم که احتمالا از همون جا با همراهی خواهر جونم خرید میکنم.

 

دیگه اینکه باید برای این دوستمون که اون شب ما رو بیرون دعوت کرده بود به مناسبت اومدن حکمش کادو می خریدیم و این بود که دیروز من اون کادو رو هم خریدم  که یه ساعت مردونه برازنده بود و یه حالی به حساب خودم دادم و کارتم کاملا احساس سبکی میکنه امیدوارم هم خود حکم گیرنده هم بقیه دوستان بپسندند و زودتر حساب منو از این سبک بالی نجات بدناوه البته که بنده منتظر مبالغ دیگری هم میباشم که در این صورت میتونم یه هدیه هم برای خودم بخرم که احتمالا میشه همون آویزی که چشممو گرفته بود و به این ترتیب یه حالی هم به خودم میدمقلبقلب

 

برنامه دقیق رفتنمون مشخص نیست و من در هر صورت امشب چمدونمو میبندم تا بذارم تو ماشین شاید فردا عصر بعد از سر کارمون دیگه خونه نیاییم و رضا بیاد دنبالم یه راست بریم و افطار مهمون بابا اینا باشیم یا اگه رضا خسته باشه  خونه خودمون افطار میکنیم و بعد راه میفتیم.

 

در هر صورت پیشاپیش عید  فطر رو بهتون تبریک میگم، روزه نمازاتون قبول درگاه حق و در این یکی دو روز باقیمونده از ماه رمضان بسیاررررررررررر التماس دعا دارم. تعطیلات هم به همتون خیلییییییییییی خوش بگذره و تیک کرقلبقلبقلب

 

/ 2 نظر / 14 بازدید
حورا

عیدت پیشاپیش مبارک. امیدوارم تعطیلات خوبی داشته باشین

پیراشکی عشق

قبول باشه یک ماه روزه داری وعبادتت خانومی. سفر هم خوش بگذره :)