سال 92 مهربون

از دیروز تا حالا به خاطر خاله پری بی حالم و مخصوصا دیروز و دیشب همش دلم میخواست چشامو ببندم.

سال 92 در کل برای من سال خوبی بود و  مهربونیش برام ملموسه قلب خدارو شاکرم که از نظر سلامت هم خودم و هم رضا و خونواده هامون کاملا سلامت بودیم و جسم و روحمون رو خدای مهربون در پناه خودش به بهترین شکل ممکن محفوظ داشت.

 

از نظر کاری و پولی هم برای هممون عالییییییییی بود . تغییری رو که میخواستم تو کارم داشته باشم ندیدم!!!! البته حکمتشو نمی دونم و دلم شدیداً به امسال و برنامه کاری جدید و تغییرات قشنگی که در انتظارمه روشنه  البته برادرم هم  به شکل ناخواسته مجبور به تغییراتی در مسیر کاریش شد که مطمئنم اون هم خواست و حکمت خدا بوده و خداوند دریچه های بهتر با خیر و برکت و رزق و روزی بیشتری رو در سال جدید بروش باز میکنه. از خدا میخوام که زندگی هممون رو سرشار ازخیر و برکت و فراوونی نعمت کنه و پولهامون رو به شادی و دل خوش خرج کنیم.

 

از نظر تحصیلی هم برای هممون عالییییییییییی بودش. خدایا شکر

 

از نظر روابط من و رضا به پختگی هایی رسیدیم که برای خودمون کاملا ملموسه و شیرینیشو مزه مزه می کنیم.

 

از خدای مهربونم میخوام که دل هممون رو نسبت به هم صاف و زلال کنه و اگر ناخواسته دل کسی رو به درد آوردم از صمیم قلبم ازش عذرمیخوام و تمنا میکنم منو ببخشه تا دینی به گردنم نمونه.

 

 

اگه بخوام بنویسم این از نظر ها ......... تمومی نداره فقط چیزی که میدونم اینه که حضور و لطف خدا در تموم لحظه به لحظه زندگی هامون با ما همراه بوده و ازش متشکرم.

 

امسال یه کوچولوی دیگه( برادر زاده رضا) به جمعمون اضافه شده و امیدوارم خدا برای پدر و مادرش حفظش کنه و سرنوشت و تقدیری بی نهایت عالی در انتظار این کوچولو باشه.

 

آرزوها و هدفهای سال بعدمو مشخص کردم و از خدای همیشه مهربونم میخوام که اونایی رو که به خیر و صلاحمونه به بهترین شکل ممکن و دربهترین زمان ممکن بهمون بده.

 

من فردا هم سر کار هستم و این پست آخرین پست ارسالی من نخواهد بود

/ 2 نظر / 13 بازدید
مستانه

برات از خدا بهترینهارو میخوام سارای مهربون

الهام

تا داری آرزوها و هدفهای سال بعدتو مینویسی یه کلمه هم اون وسط اضافه کن:" نی نی....." [قهقهه] شوخی کردم به من چه مربوط؟!درستو بخون مثل من نشی!!! امیدوارم همونطور که خودت هم گفتی: اونایی رو که به خیر و صلاحتونه به بهترین شکل ممکن و دربهترین زمان ممکن بهتون بده. آمیـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــن